حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در امانی پلاست
امانی پلاست معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات امانی پلاست و نیز راهکارها برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران امانی پلاست توضیح داده شده است.
محتویات این سند
•    این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که امانی پلاست ازکاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده امانی پلاست از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران امانی پلاست را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
•    این سند به مواردی که در اختیار امانی پلاست و امانی پلاست هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات امانی پلاست و افراد ثالثی که در استخدام امانی پلاست نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
•    شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت امانی پلاست اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار امانی پلاست قرار می دهید.
•    پس از ورود به امانی پلاست شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویس های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
•    امانی پلاست کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
•    امانی پلاست به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت امانی پلاست اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های امانی پلاست و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
•    امانی پلاست از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
•    امانی پلاست اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد .
•    امانی پلاست ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت امانی پلاست از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
•    شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت امانی پلاست تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در  امانی پلاست آن ها را در سایت امانی پلاست وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد امانی پلاست ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل ، نام خانوادگی ، کد ملی  و…
محدودیت دسترسی به اطلاعات
•    امانی پلاست دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه امانی پلاست یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
•    امانی پلاست جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
•    امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. امانی پلاست تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) امانی پلاست مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید